• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• W dniu 17.03.2023r. przy OSP w Kamienicy odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom",w którym brali udział uczniowie szkół naszej gminy

Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Bartos, Łukasz Idzik, Mateusz Sojka, Kamila Hanulok , Bartosz Borowski oraz Seweryn Słotosz.

W kategorii klas 5 - 8 pierwsze miejsce zajęła Kamila Hanulok

Gratulujemy sukcesu, a wszystkim uczniom dziękujemy za czas włożony w przygotowanie do konkursu

• Szkolny Dzień Matematyki

• 14 marca 2023 roku odbył się Szkolny Dzień Matematyki. W tym roku uczniowie stanęli przed podwójnym zadaniem a mianowicie musieli stawić czoła zarówno zadaniom z matematyki, wykazać się współpracą w grupie oraz umiejętnością wykonywania zadań z różnych dyscyplin sportowych.

• LISTY Z WŁOCH I HISZPANII

• Uczniowie, którzy biorą udział w projekcie wymiany korespondencji w języku angielskim, dostali upragnione odpowiedzi od swoich korespondencyjnych przyjaciół ze szkół we Włoszech i Hiszpanii. Nasi włoscy i hiszpańscy przyjaciele opisali w nich siebie i swoje rodziny oraz przyjaciół, a także podzielili się z nami ciekawostkami o swoim miejscu zamieszkania. Mogliśmy poznać nie tylko więcej szczegółów dotyczących ich domów i ich własnych pokoi, ale też obejrzeć zdjęcia i rysunki ciekawych miejsc, z których pochodzą, wraz z opisami.

• WYJAZD DO KINA W CZĘSTOCHOWIE

• 1 marca 2023 roku klasy I - VIII obejrzały film pt. Kot w Butach. Ostatnie Życzenie. w kinie Cinema City w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie świetnie się bawili oglądając nowe i szalenie zabawne przygody znanego im wszystkim sprytnego kota. Po udanym pobycie w kinie czas przyszedł na posiłek. Dania restauracji MacDonald's cieszyły się wśród uczniów jak zawsze niesłabnącym powodzeniem.